Zdrowy Tryb Życia

ProActive Suplementy

Wreszcie nadeszła wiosna. Wszystko budzi się do życia i my również mamy więcej chęci do działania. Nie da się nie zauważyć większych tłumów niż zwykle w miejscach wzmożonej aktywności fizycznej. Powinniśmy pamiętać, jak ważny jest okres okołotreningowy przy treningu na siłowni, patrząc przez pryzmat rozwoju mięśni oraz przyspieszenie procesu regeneracji. Suplementy diety idealnie sprawdzają się w formie preparatów, które dostarczają wszelkich niezbędnych składników.

Isolat to solidna dawka łatwo przyswajalnego białka. Jeśli chcemy osiągnąć jak najlepsze efekty nie może zabraknąć go na naszej półce.

Jak wiadomo, zdrowia nigdy dość, więc nie zapominajmy również o dostarczeniu porcji witamin i minerałów. ProActive Vitamin wspomaga organizm w niezbędne mikroskładniki.

Nasz organizm po treningu ma wzmożone zapotrzebowanie na aminokwasy. BCAA, czyli połączenie leucyny, waliny i izoleucyny pozwala na ich solidne doładowanie. Ma działanie antykataboliczne. Wspomaga budowę i regenerację mięśni.

Najważniejsze i najbardziej narażone na urazy w czasie aktywności są nasze kości i stawy. Collagen to suplement diety, który pomaga w przywróceniu, a także utrzymaniu dobrej formy.

Warto także zaopatrzyć się w odżywki białkowe ProActive Protein80. Po treningu na pewno przyda się dodatkowy zastrzyk energii. Dzięki nim mięśnie szybciej regenerują się po intensywnym wysiłku. Pomagają szybciej uzyskać pożądane efekty potreningowe.

Dla wzmocnienia naszej odporności oraz zapobieganiu skłonności do urazów jak i również regenerację w okresie powrotu do formy, warto pomyśleć o dostarczeniu do organizmu glutaminy. Ma ona wszechstronne działanie i może korzystnie wpływać na ogólny stan zdrowia. Wszystkie suplementy, także Glutamine, mają za zadanie wspomóc nas w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. 😉

!produkty dostępne w sklepie!

na hasło

proactive 

15% zniżki

Centrum Odżywek ProActive

suplementy ProActive

fot. Tomasz Michalak

siłownia Shape Line

 

2 thoughts on “ProActive Suplementy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *