Moda

Vemis Sunglasses

Wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny dni stają się coraz dłuższe i piękniejsze. Słońca coraz więcej, więc każdy z nas sięga po okulary przeciwsłoneczne. Kolejny sezon projektanci zaskakują nas nowymi modelami. Marka opraw Vemis ma dla każdego ogromny wybór okularów wyróżniających się prostotą wykonania, która objawia się w kształtach i wzorach nawiązujących do skandynawskiej szkoły designu.

Okulary przeciwsłoneczne  Diamentowy Optyk

Żakiet Boohoo

Bluzka M&S Collection

Spódniczka Papaya

Modne od kilku sezonów okulary muchy zdecydowanie są jednymi z moich ulubionych. Jedyną cechą charakterystyczną jest ich wielkość. Prawdziwe muchy zasłonią pół twarzy, a czy za sprawą szkieł, które będą okrągłe, kwadratowe, owalne czy stylizowane na narciarskie gogle, to nie ma większego znaczenia.

  Kocie oprawki to model, który wraca od kilku sezonów. Początki swoje zawdzięcza modzie retro z lat 50 oraz kolejnemu występowi w filmie ,,Śniadanie u Tiffaniego”. Ten rodzaj okularów przypadł do gustu także innej gwieździe, która również swojego czasu miała wielki wpływ na kreowanie trendów w modzie. Oczywiście mowa o Marylin Monroe. Można je znaleźć w kolekcjach znanych domów mody, jak i bez trudu wybrać z popularnych sieciówek.

   Okulary przeciwsłoneczne Clubmaster to nowoczesna wersja popularnych Wayfarerów. Oba modele to hity z kolekcji Ray-Ban. Jak w poprzednich dominowały grube oprawki, tak w tym przypadku pozostawiono je tylko na górze szkieł, przez co całość prezentuje się bardziej subtelnie. Te klasyczne okulary można dopasować niemal do każdej stylizacji. Projektanci w każdym sezonie starają się przystosować je do panujących trendów, przez co uzupełniono je o lustrzane szkła.   

Sunglasses Diamentowy Optyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *