Wydarzenia

Warsztaty w obiektywie aparatu

Ostatnio niewiele czasu mam na mojego bloga, a z racji tego, że dopadła mnie choroba i jednak zatrzymała mnie w domu znalazłam chwilę, by zamieścić coś nowego.

Relacja z II edycji warsztatów modelingowych organizowanych przed Akademię Models8, w których brałam udział w kwietniu 2018. Wszystko odbyło się w Hotelu Diament Arsenal Place **** w Chorzowie i trwało 4 dni. W tym czasie jak najbardziej skupiliśmy się na nauce lecz  nie zabrakło też atrakcji i dobrej zabawy ze świetną ekipą. Podczas warsztatów miałam możliwość pracować pod okiem profesjonalistów m.in. fot. Łukaszem Jungto.

Jeden dzień poświęcony na naukę pozowania przed obiektywem pozwolił uczestnikom na zapoznanie się z wieloma tajnikami ważnymi w dalszych etapach kariery. Zakończył się profesjonalną sesją dla marki BMW, co było ogromną niespodzianką i nie lada wyzwaniem dla wszystkich.

Ogromną przyjemnością była możliwość poznania bardzo ważnej osoby w świecie modelingu Pani Elżbiety Czaplejewicz, która od bardzo dawna współpracuje z projektantką Evą Minge. Dzień z Panią Elżbietą spędziliśmy na nauce chodzenia po wybiegu. Szczerze to po kilku godzinach na obcasach nogi wchodziły do tyłka, ale czego się nie robi, by osiągnąć zamierzone cele.

W czasie warsztatów bardzo przydatne były również zajęcia z trenerami personalnymi, którzy w ciekawy sposób przygotowali mnie i innych modeli do podjęcia pracy nad sobą i swoim ciałem . Utkwił mi w pamięci czas poświęcony na budowanie pewności siebie, czego w tym zawodzie jednak zabraknąć nie może.

Ostatni dzień warsztatów to wisienka na torcie. W Szczyrku odbył się Bal Charytatywny ,,Nie wypada nie pomagać”, a na nim pokaz mody marki ,,Furelle” organizowany przez Models8, w którym braliśmy udział my oraz uczestnicy I edycji warsztatów. Na sali gwiazdy TVN i zespół Feel, który zdecydowanie błyszczał tego wieczoru.

Akademia Models8

place Hotel Diament Arsenal Place

stylizacje Furelle

watch Butiki Swiss

fot. Łukasz Jungto

fot. Romero

2 thoughts on “Warsztaty w obiektywie aparatu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *